İnsanların büyük kısmı artık ne giydiğine kaça giydiğine nereden giydiğine kıyafetinin kumaşına dokusuna rahat hissettirip hissettirmediğine oldukça dikkat ediyor . her ne kadar moda deyince kadınlar akla gelsede artık büyük oranda modanın yaratılma aşamasında da sunulma şeklinde de modayı talep eden kesimde de erkekler söz sahibi oldu ve gitgide artan bir oranda bu söz sahibi olma durumu devam ediyor . moda hayatın her alanında öyle karşımıza çıkıyor ki vitrinler buna göre düzenleniyor buna göre tv programları düzenleniyor .moda tasarımcılarının her gün bir başka defilesini izliyoruz ana haber bültenlerinde .gazetelerde her gün bir başka moda haftasından indirimlerden gösterişli kıyafetlerden bahsediliyor .
Kimilerinin severek isteyerek zamanını feda ederek yaptığı hayatını devam ettirdiği bu alan da kimileri de reyting uğruna bu alanı talan ediyor .modayla uzaktan yakından alakası olmayan insanların güya modayı geliştirdiği modayı konuştuğu bu tv programlarında en çok kavga eden en çok ortalığı tozu dumana katan kişiye en iyi modayı takip eden ünvanı veriliyor maddi ve manevi hediyeler takdim ediliyor .
peki bu programlar gerçekten de moda için bir gelişme kaynağı mı yoksa moda tasarıma zarar veren yayınlar mı ? tek başına kötü veya iyi kabul etmek pek de mümkün değil zira olayı reyting savaşı haline getirmedikleri müddetçe bu programlar insanların moda konusunda bilinçlenmesini sağlayabilir .kanal yapımcılarının bu konuda etik davranamadığı zamanlar olabilr ancak buna rağmen program içeriğinde söz sahibi olabilen kişiler yani sunucusundan jürisine kadar kim varsa programın içeriği konusunda taleplerini açık ve net iletebilirler . Moda tasarımının gelişime ve değişime ne derece açık olduğunun en büyük göstergesi son yıllarda üniversitelerde açılan bölümlerDANTEL MODELLERİ

Dantel modelleri El işi danteller resimler ve görseller..
Dantel, ev dekorasyonunda büyük bir öneme ve yere sahiptir. Dantel genellikle çeyiz içindir ancak evlendikten sonra bir çok insan süs eşyası olarak danteli tercih etmektedir. Dantel sehbalarınızı, perdelerinizi, havlularınızı ve hatta oturma guruplarınızı bile süsleyebilmektedir. Dantel türk geleneğinde önemli bir yere sahiptir. Dantel çeşit olarak oldukça fazladır. Bunlar arasından size en uygun olanı seçebilirsiniz.
Çeyiz derdine düşmüş yaşı gelmiş hanımlar için bir çok dantel örneğini bir araya getirdik. İster evde kendiniz örün, ister modelinizi belirleyip ördürün.. Size en yakın modeli seçmeniz için bir çok dantel modellerini bir araya getirdik. Ev hanımları, günü sıkıcı geliyor ise dantel örüp çevresindeki hanım kızlarımıza satabilirler bizden tavsiye 🙂 Mutlu kazançlar mutlu alışverişler.. Galerimizden dantel modelinizi seçebilirsiniz..
yatak-odası-dantel
danteller


DSC_9867
DSC_9861
2013-02-03-16.59.401-530x552-150x15068-foto-150x15034645224vt3-150x15096719985hx8-150x150DSCN7447-530x706-150x150havlu-kenari-modelleri-ornekleri-150x150ignelioya1

n2fkgw-150x150Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.